FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623523
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 23:17:40 |
| SCORE | 5707 |
|---|
| FPS | 94 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce RTX 3070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 462.62 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11800H @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | GeForce RTX 3070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-249D - SUB: 1025-153A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 462.62 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 960 MHz - max: 1290 MHz |
|---|
| max power | 102 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9A60 - SUB: 1025-1539 - REV: 1 |
|---|