FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 2623516
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 23:15:15 |
| SCORE | 3432 |
|---|
| FPS | 57 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-4440 CPU @ 3.10GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B84 - SUB: 10DE-1B84 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1608 MHz - max: 1684 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (124 W) |
|---|