
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2618961
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 20:06:42 | | SCORE | 3064 |
|---|
| FPS | 51 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2678 v3 @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1DA2-E445 - REV: C5 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 95 °C |
|---|
| core clock | min: 5 MHz - max: 2420 MHz |
|---|
| max power | 177 W |
|---|
|