FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2617492
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 13:12:26 |
| SCORE | 2165 |
|---|
| FPS | 35 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon Pro VII |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 22.20.27.09.250617 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon Pro VII |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-66A1 - SUB: 1002-81E - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 22.20.27.09 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 26 MHz - max: 1669 MHz |
|---|
| max power | 192 W |
|---|