
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2616609
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 07:51:02 | | SCORE | 1502 |
|---|
| FPS | 25 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Athlon 3000G with Radeon Vega Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1DA2-E447 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 1648 MHz |
|---|
| max power | 51 W |
|---|
|