
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2612867
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 06:57:57 | | SCORE | 7362 |
|---|
| FPS | 122 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.12.1.251128 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2425 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.12.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 265 MHz - max: 2637 MHz |
|---|
| max power | 252 W |
|---|
|