FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2610783
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 16:52:48 |
| SCORE | 5458 |
|---|
| FPS | 91 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASRock Phantom Gaming RX 7800 XT 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1849-5324 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 111 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2309 MHz |
|---|
| max power | 286 W |
|---|