
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2609730
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 11:46:16 | | SCORE | 2045 |
|---|
| FPS | 34 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1DA2-E447 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2502 MHz |
|---|
| max power | 101 W |
|---|
|