FurMark(x64) 2.10.1.0 - score ID: 2606907
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 6, 2026 @ 15:41:42 |
| SCORE | 5257 |
|---|
| FPS | 87 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE Pulse RX 7700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1DA2-475F - REV: FF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1789 MHz - max: 2606 MHz |
|---|
| max power | 270 W |
|---|