
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2606323
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 6, 2026 @ 12:40:59 | | SCORE | 2599 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 148C-2412 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 92 °C |
|---|
| core clock | min: 8 MHz - max: 2515 MHz |
|---|
| max power | 136 W |
|---|
|