FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2605741
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 6, 2026 @ 08:28:21 |
| SCORE | 4458 |
|---|
| FPS | 74 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7700 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | PowerColor RX 9060 XT Reaper 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 148C-2437 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 58 MHz - max: 2783 MHz |
|---|
| max power | 161 W |
|---|