
|
FurMark(x64) 2.4.3.0 - score ID: 2604404
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 5, 2026 @ 20:47:39 | | SCORE | 1948 |
|---|
| FPS | 32 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1DA2-E451 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 145 MHz - max: 2384 MHz |
|---|
| max power | 95 W |
|---|
|