
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2602030
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 5, 2026 @ 06:51:05 | | SCORE | 2651 |
|---|
| FPS | 44 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-7500 CPU @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1EAE-661A - REV: DF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 95 MHz - max: 2443 MHz |
|---|
| max power | 139 W |
|---|
|