FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2600162
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 4, 2026 @ 17:52:12 |
| SCORE | 1966 |
|---|
| FPS | 32 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 25.3.1.250220 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-4590S CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1462-3811 - REV: C4 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 95 °C |
|---|
| core clock | min: 799 MHz - max: 1706 MHz |
|---|
| max power | 161 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 4600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-412 - SUB: 1458-D000 - REV: 6 |
|---|