FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2599073
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 4, 2026 @ 12:14:01 |
| SCORE | 2488 |
|---|
| FPS | 41 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Instinct MI60 / MI50 (radeonsi vega20 ACO DRM 3.64 7.0.1-1-cachyos) |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6 (Core Profile) Mesa 26.0.5-arch1.1 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Linux 7.0.1-1-cachyos 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-66A1 - SUB: 1002-834 - REV: 2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 926 MHz - max: 1704 MHz |
|---|
| GPU1 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-8877 - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|