FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2595760
FurMark Knot (GL) Submitted by duinduiker on May 3, 2026 @ 13:30:55 |
| SCORE | 1044 |
|---|
| FPS | 17 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 580 Series (radeonsi polaris10 ACO DRM 3.64 6.17.0-23-generic) |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6 (Core Profile) Mesa 26.0.5 (git-e4bd78e80a) |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Pentium(R) CPU G4560 @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Linux 6.17.0-23-generic 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 580 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-67DF - SUB: 1DA2-E353 - REV: E7 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 971 MHz - max: 1245 MHz |
|---|