
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2595360
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 3, 2026 @ 11:33:01 | | SCORE | 1510 |
|---|
| FPS | 25 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6500 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 2600X Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6500 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-743F - SUB: 1462-5080 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2758 MHz |
|---|
| max power | 91 W |
|---|
|