FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2593657
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 2, 2026 @ 21:55:23 |
| SCORE | 2557 |
|---|
| FPS | 42 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 GRE 10GB |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6750 GRE 10GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1EFE-29 - REV: DF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 71 MHz - max: 2343 MHz |
|---|
| max power | 159 W |
|---|