
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2589465
FurMark Knot (GL) Submitted by bart on May 1, 2026 @ 20:35:40 | | SCORE | 2413 |
|---|
| FPS | 40 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 8700F 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-426E - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 114 MHz - max: 1941 MHz |
|---|
| max power | 206 W |
|---|
|