FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2589361
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 1, 2026 @ 20:05:59 |
| SCORE | 5433 |
|---|
| FPS | 90 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RX 7800 XT Gaming OC 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1458-2413 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 135 MHz - max: 2320 MHz |
|---|
| max power | 290 W |
|---|