FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2589180
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 1, 2026 @ 19:12:41 |
| SCORE | 2006 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 8600G w/ Radeon 760M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1849-5217 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 709 MHz - max: 2358 MHz |
|---|
| max power | 101 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon 760M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15BF - SUB: 1458-D000 - REV: 5 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 39 W |
|---|