FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2580624
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 29, 2026 @ 14:33:50 |
| SCORE | 2013 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1043-4E4 - REV: C4 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 1760 MHz |
|---|
| max power | 160 W |
|---|