
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2577497
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 28, 2026 @ 16:24:15 | | SCORE | 7479 |
|---|
| FPS | 124 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1458-2338 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 93 °C |
|---|
| core clock | min: 687 MHz - max: 2380 MHz |
|---|
| max power | 154 W |
|---|
|