
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2574818
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 27, 2026 @ 20:11:04 | | SCORE | 2650 |
|---|
| FPS | 44 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1849-5215 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 102 °C |
|---|
| core clock | min: 694 MHz - max: 2461 MHz |
|---|
| max power | 141 W |
|---|
|