
|
FurMark(x64) 2.10.1.0 - score ID: 2571194
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 26, 2026 @ 19:40:10 | | SCORE | 8039 |
|---|
| FPS | 134 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1043-61A - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 274 MHz - max: 2724 MHz |
|---|
| max power | 323 W |
|---|
|