
|
FurMark(x64) 2.1.0.2 - score ID: 2553456
FurMark (GL) Submitted by drog on Apr 22, 2026 @ 06:03:59 | | SCORE | 2642 |
|---|
| FPS | 44 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce GTX 770/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 456.71 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-7700 CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | GeForce GTX 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1184 - SUB: 1043-8465 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 456.71 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1098 MHz - max: 1111 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|
|