
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546285
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:09:25 | | SCORE | 8984 |
|---|
| FPS | 149 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1043-518 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 986 MHz - max: 2170 MHz |
|---|
| max power | 192 W |
|---|
|