FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546269
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 07:57:51 |
| SCORE | 7239 |
|---|
| FPS | 120 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.95 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1028-B27 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7077 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 39 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24E0 - SUB: 1028-B27 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 1306 MHz |
|---|