FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546265
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 07:57:08 |
| SCORE | 15582 |
|---|
| FPS | 259 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 GRE |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE Pulse RX 7900 GRE 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1DA2-475E - REV: CE |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 73 MHz - max: 1779 MHz |
|---|
| max power | 255 W |
|---|