FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546258
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 07:52:31 |
| SCORE | 10063 |
|---|
| FPS | 167 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A770 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8724 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10600KF CPU @ 4.10GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) A770 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A0 - SUB: 1025-3888 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8724 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 950 MHz - max: 2150 MHz |
|---|
| max power | 172 W |
|---|
| GPU1 | GameViewer Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002E-DEC2 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|