FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546248
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 07:47:25 |
| SCORE | 2278 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8509 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| GPU1 | ASUS ROG Strix RTX 4060 OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2882 - SUB: 1043-8908 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| core clock | min: 2446 MHz - max: 2670 MHz |
|---|