FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546236
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 07:41:31 |
| SCORE | 11209 |
|---|
| FPS | 186 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 8700F 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E07 - SUB: 3842-2487 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1830 MHz |
|---|
| max power | 127 % TDP (380 W) |
|---|