
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546235
FurMark (GL) Submitted by suke on Apr 20, 2026 @ 07:40:52 | | SCORE | 3633 |
|---|
| FPS | 60 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7435H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A2 - SUB: 1D05-1305 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1500 MHz |
|---|
| max power | 65 W |
|---|
|