FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546231
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 07:36:26 |
| SCORE | 7632 |
|---|
| FPS | 126 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-8700K CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1462-3607 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1532 MHz - max: 1684 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (289 W) |
|---|