FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546229
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 07:35:51 |
| SCORE | 5309 |
|---|
| FPS | 94 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 17AA-3CF4 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6881 |
|---|
| max core usage | 14 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 45 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4080 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-27E0 - SUB: 17AA-3CF4 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 360 MHz - max: 1666 MHz |
|---|