
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546226
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 07:34:30 | | SCORE | 9277 |
|---|
| FPS | 154 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73EF - SUB: 1DA2-E448 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 21 MHz - max: 2294 MHz |
|---|
| max power | 157 W |
|---|
|