
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546225
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 07:33:37 | | SCORE | 1357 |
|---|
| FPS | 22 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600GT with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1002-E3A - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 491 MHz - max: 497 MHz |
|---|
| max power | 29 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1002-1636 - REV: C9 |
|---|
|