
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546216
FurMark (GL) Submitted by mikemetwo on Apr 20, 2026 @ 07:26:18 | | SCORE | 3305 |
|---|
| FPS | 55 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2584 - SUB: 1458-4131 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1140 MHz - max: 1478 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (70 W) |
|---|
|