FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546210
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 07:22:45 |
| SCORE | 7584 |
|---|
| FPS | 126 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-10100F CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 10DE-120F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1557 MHz - max: 1608 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (262 W) |
|---|