
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546209
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 07:22:18 | | SCORE | 6373 |
|---|
| FPS | 106 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-6600K CPU @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E89 - SUB: 19DA-6527 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1546 MHz |
|---|
| max power | 95 % TDP (152 W) |
|---|
|