
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546208
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 07:21:40 | | SCORE | 8428 |
|---|
| FPS | 140 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 1458-403F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 1756 MHz - max: 1830 MHz |
|---|
| max power | 97 % TDP (346 W) |
|---|
|