FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546207
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 07:20:51 |
| SCORE | 17480 |
|---|
| FPS | 292 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 5 245K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5417 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2293 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 78 °C |
|---|
| max power | 322 W |
|---|