FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546204
FurMark (GL) Submitted by Maxo on Apr 20, 2026 @ 07:19:11 |
| SCORE | 9906 |
|---|
| FPS | 165 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7735HS with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1EAE-7901 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 10 MHz - max: 2279 MHz |
|---|
| max power | 390 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1681 - SUB: 1002-124 - REV: A |
|---|
| max core usage | 27 % |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 29 W |
|---|