FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546196
FurMark (GL) Submitted by Martinellli2029 on Apr 20, 2026 @ 07:13:23 |
| SCORE | 7492 |
|---|
| FPS | 124 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 17AA-3E3B - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7026 |
|---|
| max core usage | 14 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 51 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D59 - SUB: 17AA-3E3B - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 728 MHz - max: 2266 MHz |
|---|