FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546195
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 07:13:07 |
| SCORE | 7252 |
|---|
| FPS | 120 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.71 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7445HS w/ Radeon 740M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E1 - SUB: 1043-14F4 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.71 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 2056 MHz - max: 2656 MHz |
|---|
| max power | 132 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon 740M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1901 - SUB: 1043-14F4 - REV: CA |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 14 W |
|---|