
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546194
FurMark (GL) Submitted by 2655 on Apr 20, 2026 @ 07:12:39 | | SCORE | 7934 |
|---|
| FPS | 132 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.42 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1043-85EA - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.42 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1709 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (275 W) |
|---|
|