FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546192
FurMark (GL) Submitted by SWAF84 on Apr 20, 2026 @ 07:10:35 |
| SCORE | 7843 |
|---|
| FPS | 130 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1849-5304 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 91 °C |
|---|
| core clock | min: 1373 MHz - max: 1719 MHz |
|---|
| max power | 390 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1458-D000 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 55 W |
|---|