FurMark(x64) 2.10.0.0 - score ID: 2546187
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 07:06:11 |
| SCORE | 13102 |
|---|
| FPS | 218 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | PowerColor RX 7800 XT Hellhound |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 148C-2427 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 157 MHz - max: 2174 MHz |
|---|
| max power | 274 W |
|---|