FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546168
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 06:57:17 |
| SCORE | 9542 |
|---|
| FPS | 158 |
|---|
| 3D Renderer | Tesla V100-SXM2-16GB/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 551.61 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
|
| GPU0 | Tesla V100-SXM2-16GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1DB1 - SUB: 10DE-1212 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 92 % |
|---|
| max core temperature | 46 °C |
|---|
| core clock | min: 1312 MHz - max: 1530 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (293 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4682 - SUB: 1849-4682 - REV: C |
|---|