FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2546167
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 06:56:40 |
| SCORE | 8670 |
|---|
| FPS | 144 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.9.1.250822 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE Pulse RX 7600 OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1DA2-E448 - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.9.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 91 °C |
|---|
| core clock | min: 149 MHz - max: 2027 MHz |
|---|
| max power | 183 W |
|---|